Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia. Sutinku Uždaryti
 

JAVA serveriai

JAVA serverių nuoma

Mūsų kompanija užsiima ne tik virtualių dedikuotų CentOS, VMware ir kitų, bet ir Java serverių nuoma. Java – tai programinė įranga, kuri leidžia veikti programoms Java aplinkoje. Java programinė įranga turi begalę pavadinimų, dažniausi iš jų – Java Runtime Environment, taip pat vadinama Java Runtime, Runtime Environment, Runtime, JRE, Java Virtual Machine, Virtual Machine, Java VM, JVM, VM, Java plug-in, Java plugin ir kt.

Pagrindinė sąvoka Java technologijoje – servletas (angl. Servlet). Tai serveryje esantis komponentas, gaunantis iš kliento (pvz., naršyklės) užklausą bei generuojantis atsaką. Servletas gali būti generuojamas automatiškai, pasitelkiant JavaServer Pages (sutr. JSP) technologiją ar kitą šablonų generavimo variklį, tokį kaip WebMacro ar kt.

Populiariausi platformos serveriai yra Tomcat, GlassFish, JBoss, Jetty ir kt. Pavyzdžiui, serveris Tomcat yra atviro kodo WEB serveris ir servlet konteineris, sukurtas Apache Software Foundation (ASF). Tomcat vykdo Java Servlet ir JavaServer Pages (JSP) specifikacijas iš Sun Microsystems ir suteikia gryną Java HTTP WEB serverio aplinką paleisti Java kodą.

Kalbant apskritai, Java serveriai paprastai apima daug į Java orientuotų paslaugų, nes jie gali būti lengvai pritaikomi prie interneto svetainės poreikių – didėjančio lankytojų srauto, WEB ar kitų paslaugų. Java aplikacijų serveriai turi didelę paklausą tarp tų, kurie dirba su Java programomis. Serveryje saugomos informacijos pokyčiai greitai prieinami klientiniams kompiuteriams, o klientų užklausos serveryje apdorojamos tam tikromis programomis, tradiciškai CGI ir Perle. Svarbu tai, kad Java serveris yra įvairiapusiškai lankstus ir neribotas ir auga kartu su Jūsų interneto svetaine, todėl Jums nereikės atkurti ar perkelti pagrindinių programų.

Nepriklausoma nuo operacinės sistemos, Java apdorojama dviem etapais: kompiliuojant tarpinį baitkodą (angl. Bytecode), o šis interpretuojamas virtualios Java mašinos (VJM, angl. Virtual Java Machine). Baitinis kodas yra labai optimizuotas instrukcijų rinkinys, kuris yra sukurtas kaip baitinio kodo vertėjas. Java vertimas į baitinius kodus leidžia daug lengviau paleisti programą įvairiose aplinkose (Windows, Mac, Linux ar kitose operacinėse sistemose).

Kokie yra JAVA privalumai?

- Viena iš dinaminių tinklapių kūrimo priemonių yra JSP (angl. Java Server Pages ) leidžia sukurti dinaminius, nuo platformos nepriklausomas žiniatiklio pagrindu sukurtas aplikacijas.
- Java suteikia galimybę tiesiogiai (angl. Online) žaisti internetinius žaidimus, bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, peržiūrėti 3D vaizdus ir daugeliį kitų galimybių.
- Keičiant Java versiją, nebūtina išjungti serverio, o pats serveris nėra perkeliamas kitur, nes diegimas vyksta virtualaus serverio viduje.
- Java darbinė terpė įvykdo .class arba .jar failus, emuliuodama JVM instrukcijų rinkinį jį interpretuojant arba naudojant realaus laiko kompiliatorių (JIT).
- Java programa gali būti lengvai pritaikoma skirtingų kompiuterių, mobiliųjų telefonų ar kitų įrenginių. Kadangi Java programos kompiliuojamos į baitines programas, kurios artimesnės kompiuterinei kalbai, bet nėra susijusios su kuria nors operacine sistema.

Susidomėjote JAVA serverio nuoma? Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime geriausias serverio nuomos sąlygas.

 
PayPal, MoneyBookers, Google Chekout, WebMoney, WebToPay.COM, Paysera ...