Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia. Sutinku Uždaryti
 

Vaizdo medžiagos saugojimas

Vaizdo medžiagos saugojimas virtualiuose serveriuose


Mūsų kompanija teikia vaizdo (video) medžiagos virtualiame serveryje talpinimo paslaugas. Renkami duomenys yra saugomi serveryje, prie kurio galima prisijungti iš bet kurio kompiuterio, išmanaus telefono ar planšetinio kompiuterio, turinčio prieigą prie interneto. Tokia paslauga aktuali tiems, kurie fiziškai neturi galimybių stebėti patalpų, bet turi poreikį matyti tam tikras patalpas / objektus tiesiogiai, bet kuriuo paros metu.

Kokie filmuotos medžiagos talpinimo serveryje privalumai?

  • Kai tik vaizdo įrašas yra baigiamas, jis automatiškai įkeliamas į virtualaus serverio mediateką. Patalpintą filmuotą medžiagą serveryje ir vaizdo įrašus galima peržiūrėti Jums patogiu metu.
  • Jums nereikės nerimauti dėl vietos kompiuteryje, nes visa stebėjimo kameromis užfiksuota medžiaga bus patalpinta mūsų virtualiame serveryje. Čia laikomą vaizdo medžiagą galima pasiekti iš kompiuterio, išmaniojo telefono ir iš visur, kur yra prieiga prie interneto. Mūsų kompanija garantuoja interneto ryšio kanalo nepertraukiamą veikimą, 99,9 proc. serverių metinį pasiekiamumą, korektišką duomenų centro ir serverio techninės įrangos veikimą.
  • Jums nereikės rūpintis dėl duomenų apsaugos kompiuteryje. Kiekviena įmonė turi gyvybiškai svarbių duomenų, kuriuos praradus sutriktų jos veikla. Filmuotos medžiagos kopijos yra perkeliamos į elektroninį archyvą ir saugomos serveriuose. Kompiuteriui netikėtai sugedus ir duomenims tapus nepasiekiamais kompiuteryje, juos galėsite peržiūrėti prisijungę prie mūsų nuomojamo virtualaus serverio.
  • Jeigu erdvėje, kurioje filmuojama, įvyktų incidentas, joks pašalinis asmuo negalėtų pavogti vaizdo informacijos, nes ji patalpoje nebūtų laikoma. Po incidento klientas galėtų savarankiškai prisijungti prie savo paskyros ir gauti visą vaizdo stebėjimo informaciją.
  • Kartais brangu pirkti savo duomenų kaupimo masyvus apsaugos vaizdo medžiagos archyvams, todėl mes siūlome vaizdo stebėjimo informaciją laikyti mūsų kompanijos virtualiuose serveriuose. Vaizdo medžiagos talpinimo virtualiame serveryje paslauga nereikalauja daug išlaidų, ir tai daug pigiau nei prarastų failų atkūrimas ar savo serverio filmuotai medžiagai pirkimas.
  • Kameros pasižymi pažangiomis funkcijomis: gali būti valdomos belaidžiu ryšiu („Wi-fi“), įrašyti vaizdą aukštos kokybės formatu (HD kokybe), pasižymėti naktiniu filmavimo, apšvietimo, priartinimo rėžimu, pasiklausymo funkcijomis ir kt., kurios leis ne tik atkurti didelės raiškos vaizdą, bet ir užtikrinti aukščiausią patalpų saugumą.
  • Mes Jums siūlome tris vaizdo medžiagos talpinimo serveryje planus vienai vaizdo kamerai.

    Planai „Mini“, „Medi“, „Maxi“ leis Jums pasirinkti paslaugą pagal Jūsų poreikius.
Planas Talpinamas duomenų kiekis Kaina / mėn. 
„Mini“ 15 GB  3 Eur / mėn.
„Medi“ 100 GB
8 Eur / mėn.
„Maxi“ 200 GB
12 Eur / mėn.

Virtualus serveris yra lankstus, patikimas ir saugus būdas Jūsų duomenims saugoti. Pasirūpinkite savo duomenimis iš anksto!

 
PayPal, MoneyBookers, Google Chekout, WebMoney, WebToPay.COM, Paysera ...