Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia. Sutinku Uždaryti
 

SSL sertifikatai

Dažnas mūsų klientas kreipiasi į mus bijodamas dėl savo duomenų saugumo. Vis dažniau pasirinkdami apsipirkimą internetu ar paprasčiausiai naudodamiesi el. bankininkystes sistemomis klientai rizikuoja dėl savo asmeninių duomenų. Įprastiniai interneto protokolai Jums neužtikrina saugaus duomenų perdavimo, todėl mes siūlome SSL sertifikato „spyneles“.

 

Kodėl reikia SSL sertifikato?

SSL duomenų kodavimas - populiari technologija (angl. Secure Socket Layer) duomenų apsikeitimo tarp serverio ir interneto naršyklės saugumo užtikrinimui. SSL technologijos naudojimas būtinas elektroninėms parduotuvėms ir kitiems tinklapiams, kuriuose svarbus apsikeičiamų duomenų saugumas.

SSL sertifikatas - elektroninis dokumentas užtikrinantis sklandų SSL technologiją naudojančios interneto svetainės veikimą ir leidžiantis svetainės lankytojams nustatyti svetainės valdytojų tapatybę.

 

Priežastys kodėl Jums būtina jį turėti:

- Siekiant užtikrinti duomenų saugumą jis būtinas interneto parduotuvėms, el. bankininkystės sistemoms, finansiniams tinklapiams ir kitiems, dirbantiems su konfidencialia informacija.
- SSL sertifikato dėka užtikrinamas tinklapio tapatumas ir duomenų šifravimas. Tokiu būdu Jūs įgaunate lankytojų pasitikėjimą. Jausdamiesi saugiau, jie mieliau naudosis Jūsų paslaugomis, kur jų duomenys bus saugūs.
- Sertifikatas apsaugo nuo duomenų „nutekėjimo“. Jūs būsite tikri, kad duomenys nepateko kitur ir nebuvo pakeisti. Tai garantuoja aukščiausio lygio algoritmai.
- Jūs turėsite specialų elektroninį antspaudą, kuris užtikrins tinklalapio saugumą ir tapatumą.

 

Panaudojimo galimybės:

- Vis dažniau taupydami laiką vartotojai renkasi apsipirkimą internetu. Tačiau baimindamiesi duomenų vagystės jie renkasi tik tas el. parduotuves, kuriose yra užtikrinamas duomenų saugumas. Su šiuo sertifikatu Jūs įgausite savo klientų pasitikėjimą!
- Kiekvieną svetainę būtina apsaugoti nuo įsilaužimų, kad nebūtų pakeisti duomenys ar paviešinama konfidenciali informacija.  Sertifikatas užtikrins turinio valdymo sistemos apsaugą.
- Duomenų šifravimo dėka vartotojas saugiai jausis skaitydamas savo asmenines žinutes ir/ar tvarkydamasis savo duomenis.

 

Kaip užsisakyti SSL sertifikatą?

1. Norėdami jį užsisakyti pasirinkite žemiau esantį sertifikatą ir spauskite „Užsisakyti“.
2. SSL sertifikatas - tai elektroninis dokumentas, išduodamas tik patikrinus įmonės registracijos dokumentus ir/arba teises į naudojamą domeną, todėl pateikite informaciją apie užsakomą sertifikatą, įmonės registracijos pažymėjimą ir sertifikato užklausą (CSR), jeigu sertifikatą talpinsite ne mūsų administruojamame serveryje. Instrukcijas atsiųsime el. paštu.
3. Pateiksime Jums sukurtą sertifikatą arba įdiegsime jį į jūsų serverį patys, jeigu jūsų tinklapis talpinamas mūsų įmonėje.

 

Sertifikatas Paskirtis Ką suteikia? Kaina už metus
Comodo SSL Tik domenui Šifruoja persiunčiamą informaciją. € 57.63
Rapid SSL Wildcard Tik domenui ir visiems subdomenams Šifruoja informaciją domenui ir visiems subdomenams (www.domenas.lt, shop.domenas.lt ir tt.) € 144.52
Instant SSL Įmonei ir domenui Šifruoja informaciją ir užtikrina svetainės tapatumą. Sertifikatui išduoti reikalinga įmonės registracijos pažymejimo kopija. € 115.56
True Business ID with EV Įmonei ir domenui + žalia juosta naršyklėje! Svetainės lakytojai matys "žalią juostą" naršyklėje. Sertifikatui išduoti įmonės duomenys tikrinami ypatingai kruopščiai. € 405.18
Instant SSL Premium Wildcard Įmonei, domenui ir visiems subdomenams Šifruoja informaciją ir užtikrina svetainės tapatumą, bei galioja visiems subdomenams. Sertifikatui išduoti reikalinga įmonės registracijos pažymejimo kopija. € 492.06
       

Kainos pateiktos be PVM.

 

Keli patarimai

Pasirinkite tinkamą sertifikatą. Turinio valdymo sistemos naudotojams ir kitiems, kuriems užtenka tik duomenų šifravimo, galima naudoti ir sertifikatą kuris patvirtina tik teises į domeną. Jei naudosite keletą adresų, rinkites multi-domain sertifikatą.

Užsakykite ilgesniam periodui. Užsakius ilgesniam periodui, ne tik gausite nuolaidą, bet ir rečiau rūpinsitės, kad pasibaigus sertifikato galiojimo laikui lankytojus išgąsdins pranešimas apie negaliojantį sertifikatą.

Parduokite daugiau. Jūsų lankytojai turi žinoti, kad jūsų tinklapis saugus. Reklamuokite savo lankytojams ne tik savo prekes ar paslaugas, bet ir SSL sertifikatu apsaugoto tinklapio privalumus. Leiskite jiems naršyti saugiai. Official SSL partner

SSL duomenų kodavimas - populiari technologija (angl. Secure Socket Layer) duomenų apsikeitimo tarp serverio ir interneto naršyklės saugumo užtikrinimui. SSL technologijos naudojimas būtinas elektroninėms parduotuvėms ir kitiems tinklapiams, kuriuose svarbus apsikeičiamų duomenų saugumas.

SSL sertifikatas
- elektroninis dokumentas užtikrinantis sklandų SSL technologiją naudojančios interneto svetainės veikimą ir leidžiantis svetainės lankytojams nustatyti svetainės valdytojų tapatybę.

SSL naudojimo reikalavimai

- SSL kodavimas teikiamas su visais svetainių talpinimo ir virtualių dedikuotų serverių planais.
- Svetainių talpinimo paslaugai reikalingas atskiras IP adresas.
- Virtualaus dedikuoto serverio paslaugai atskiras IP adresas suteikiamas nemokamai.


SSL sertifikato užklausos sukūrimą ir gautą sertifikatą įdiegiame į serverį nemokamai, jei naudojatės mūsų svetainių talpinimu ir virtualių dedikuotų serverių paslaugomis.

 

 

 

 
PayPal, MoneyBookers, Google Chekout, WebMoney, WebToPay.COM, Paysera ...